XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.06.2024 r.

 1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na inwestycje parafialne w trzecią niedzielę miesiąca.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe po Mszach św. wieczornych.
 3. Jutro - wspomnienie św. Brata Alberta, zak., w piątek - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.
 4. Kandydaci do bierzmowania z kl. VII będą mieli spotkanie podsumowujące rok formacji we wtorek 18 VI na Mszy św.
  o godz. 18.30. Po Mszy św. krótkie spotkanie w kościele oraz grill w ogrodzie przy probostwie. Prosimy przynieść indeksy i coś dobrego na wspólny stół (kiełbaski będą już zakupione).
 5. Wraz z księżmi z dekanatu będziemy przeżywać coroczną kongregację, czyli spotkanie ze wspólną modlitwą. Msza św., na którą zapraszamy także parafian będzie w sobotę o 10.00 w naszym kościele.
 6. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. W tym roku grupa ekstremalna będzie prowadzić czuwanie w kaplicy Matki Bożej. Grupa czarnkowska wychodzi z naszej parafii 3 VII.
 7. RKCH Odrodzenie zaprasza na 68. Dni Modlitw na Jasnej Górze, które mają charakter rekolekcji w terminie: 6 - 8 IX br. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym.
 8. Za tydzień w niedzielę - Dzień Ojca. Pamiętajmy o naszych ojcach w modlitwie.
 9. Za tydzień - zbiórka do puszek na KUL, WT w Poznaniu i szkoły katolickie.
 10. W ostatnim czasie zmarli: śp. Genowefa Jessa z ul. Sikorskiego, Kazimierz Koźma z ul. Kościuszki i Iwona Cyganek z ul. Krzyżowej (Msza św. pogrzebowa w poniedziałek o godz. 13.00).
  Dobry Jezu...

Polecamy

Polecane modlitwy

Polecane modlitwy

"Święty Rochu, Błogosławionym tyś obrońcą i Patronem morowego powietrza, proś za nami Pana Boga, aby nas minęła morowa plaga, tak nam Boże daj" AD 1709

Polecane modlitwy

Intencja Żywego Różańca na czerwiec:

Módlmy się o dary Ducha Świętego dla naszych księży

Parafialny FB

 


STANOWISKO RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI WOBEC DZIAŁAŃ JANA PAWŁA II ODNOSZĄCYCH SIĘ DO PRZESTĘPSTW SEKSUALNYCH WOBEC MAŁOLETNICH  <LINK>

Kościół w obiektywie